Zámečnictví Paklíč – Louny provozuje nepřetržitou zámečnickou pohotovost po celém okrese. Zabouchli jste si dveře? Nemůžete najít klíč? Potřebujete otevřít dveře od automobilu? Zavolejte naše zkušené zámečníky, kteří pracují rychle, precizně a bez poškození.

Zámečnická pohotovost Louny

Zámečnická pohotovost Louny je připravena přijet vyřešit vaše potíže se zámkem v jakoukoli denní nebo noční hodinu. Zámečníci z Paklíče vám pomohou se všemi obtížemi s dveřmi a klíči. Poskytujeme pohotovost i klasické zámečnické práce.

Pro nouzové otevření dveří nebo řešení potíží s klíči a zámky volejte zámečníky na čísle 602 585 585. Objednávat si můžete například tyto zámečnické služby.

  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Otevírání zaseknutých a poškozených zámků
  • Opravy dveří a zámků všech druhů a typů
  • Výměny zámků, vložek a dveřního kování
  • Montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů ze zámků

Zabezpečení dveří a objektů

Poskytujeme v Lounech a okolí také další běžné zámečnické služby, jako je například výměna dveří a zámků. Zabýváme se výkupem trezorů, jejich opravami a servisem. Provádíme dílenské práce, servis lištových, rozvorových a dalších zámků. Nainstalujeme vám bezpečnostní dveře a poradíme se zabezpečením nemovitostí, domů, bytů, kanceláří nebo rekreačních objektů. Pracujeme jen se značkovými zámky, vložkami, kováním a dalšími bezpečnostními prvky.

Působnost zámečnictví Louny

Zámečnictví Louny působí po celém lounském okrese. Zkušené zámečníky si můžete zavolat nejen v Lounech, ale také v dalších obcích a městech. Konkrétně jde například o Blšany, Kryry, Brloh, Nečichy, Podbořany, Bukovice, Kaštice, Letov, Mory, Vroutek, Žatec, Trnovy, Velichov nebo Záhoří. Přijedeme za vámi i do dalších měst a obcí v okrese Louny.

Zkušení zámečníci firmy Paklíč pracují rychle, precizně a za rozumné ceny. Pro objednání nepohotovostních zámečnických služeb pište na kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz.