Zámečnictví Paklíč – Trutnov poskytuje veškeré zámečnické služby. Zasekl se vám zámek? Ztratili jste klíč? Máte klíčky zabouchnuté v autě? Nejen v těchto případech se na nás můžete obrátit. Provozujeme NONSTOP zámečnickou pohotovost v celém okrese Trutnov. Přijdeme za vámi dle dopravní situace do 30 až 45 minut.

Zámečnictví Trutnov

Zámečnictví Paklíč – Trutnov vám pomohou vyřešit všechny potíže s dveřmi a klíči. Nabízíme běžné i pohotovostní zámečnické práce, které poskytujeme na vysoké úrovni. Naši zámečnici pracují rychle, spolehlivě a využívají moderní technologie. Zámečnické služby v celém okrese Trutnov můžete objednávat na lince 602 585 585. Co vše naše práce zahrnuje?

  • Otevírání automobilů všech značek a typů

  • Otevírání zaseknutých a poškozených zámků

  • Opravy dveří a zámků všech druhů a typů

  • Výměny zámků, vložek a dveřního kování

  • Montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek

  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů ze zámků

Montáže bezpečnostních dveří – Trutnov a okolí

Poskytujeme také další zámečnické služby. Zabýváme se například trezorovým servisem, výkupem nebo prodejem servisů. Provádíme běžné dílenské práce, servis lištových, rozvorových a bezpečnostních zámků. Jsme specialisti na zabezpečení objektů, takže se na nás můžete obrátit se žádostí o montáž bezpečnostních zámků, dveří, vložek, kování, mříží nebo fólií do oken. Zabýváme se i montážemi systému hlavního generálního klíče.

Působnost zámečnictví v Trutnově

Naši zámečníci působí po celém okrese Trutnov. Zavolat si nám můžete například v těchto městech a obcích: Dvůr Králové nad Labem, Hostinné, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Pilníkov, Rtyně v Podkrkonoší, Svoboda nad Úpou, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí nebo Žacléř. Rádi za vámi přijedeme i do dalších míst v okolí Trutnova.

Pro objednání nepohotovostních zámečnických služeb můžete využít také kontaktní formulář nebo nám napište na e-mail info@paklic.cz.