Zámečnictví Paklíč zabezpečuje non-stop zámečnickou pohotovost po celém Benešovsku. Zabouchnuté dveře nebo automobil náš zámečník vyřeší snadno, profesionálně a bez poškození.

 

Zámečnická pohotovost

Zámečníci z Paklíče vám pomohou se všemi obtížemi s dveřmi a klíči. Nabízíme pohotovostní i běžné zámečnické práce. Pro nouzové zámečnictví volejte na telefonní číslo 602 585 585 a objednejte si naše pohotovostní služby:

 

  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Otevírání zaseknutých a poškozených zámků
  • Opravy dveří a zámků všech druhů a typů
  • Výměny zámků, vložek a dveřního kování
  • Montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů ze zámků
  • A další zámečnické služby

Kde působí Zámečnictví Paklíč

Zámečnické služby si můžete objednat nejen ve městě Benešov, ale také v dalších obcích tohoto okresu. Konkrétně zámečníci Paklíč působí například v těchto obcích: Čerčany, Týnec n. Sázavou, Neveklov, Živohošť, Český Šternberk, Divišov, Bystřice, Vlašim, Trhový Štěpánov, Křečovice, Postupice, Olbramovice, Jankov, Heřmaničky, Miličín, Čechtice a jiné. Pokud jste ve výčtu působnosti benešovských zámečníků nenašli svoji obec, neznamená to, že za vámi nepřijedeme.

 

Zámečnické služby

Kromě pohotovostních služeb nabízí zámečníci Paklíč pro Benešovský kraj také trezorový servis, výkup a prodej trezorů, dílenské práce, servis lištových, rozvorových a jiných zámků, servis bezpečnostních a plastových dveří. Zámečníci Paklíč se specializují na zabezpečení nemovitostí a rekreačních objektů, navrhnou vám nejlepší způsob zabezpečení vašeho majetku pomocí bezpečnostních dveří, zámků, vložek, kování, mříží nebo bezpečnostních fólií na okna či systému generálního klíče.

 

Zkušení zámečníci firmy Paklíč pracují rychle, precizně a za rozumné ceny. Pro objednání nepohotovostních zámečnických služeb pište na kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz.