Zamčené dveře nebo zabouchnuté auto? Rozbil se zámek či máte zaseknutý klíč? Zámečnictví Paklíč- Písek NONSTOP poskytuje zámečnickou pohotovost na území celého okresu Písek. Náš zámečník otevře Vaše zámek už do 40 minut od zavolání. Čeká na vás zručný, zkušený tým zámečníků, kteří si zakládají na kvalitní rychlé práci.

Zámečnická pohotovost NONSTOP Písek

Poskytujeme veškeré zámečnické služby v Písku a jeho okolí. Naši zámečníci vám pomohou především v těchto případech:

  • otevírání zamčených a zabouchnutých dveří
  • otevírání zaseknutých zámků / dveří
  • oprava dveří, zámků nebo kování po vloupání
  • výměny vložek, zámků, kování, dveří a dalšího zabezpečení
  • opravy dveří, zámků a dalšího zabezpečení
  • montáže bezpečnostních zámků, vložek, dveří

Veškeré výše zmíněné služby lze objednat jako potovost tak standardní  práci. Máme široký záběr- zajišťujeme například montáže elektronických vložek, zámků a dalšího moderního zabezpečení. Zabýváme se servisem plastových i bezpečnostních dveří. Spravujeme zámky, řešíme výkupu, prodeje, otevírání i servis trezorů.

Nepohotovostní zámečnické služby

Naši zámečníci provádí běžnou výměnu zámků, dveří nebo kování v Písku a okolí. Zajišťují zabezpečení domácností, kanceláří firem a dalších objektů. Pracujeme pouze s kvalitními bezpečnostními zámky vložkami (EVVA nebo GUARD). Realizujeme stavby systému generálního klíče, poskytujeme auto zámečnické služby nebo pro vás zajistíme i montáž mříží či bezpečnostní fólie na okna.

Zámečníci Písek a okolí

Jsme zkušení zámečnicí s působností v Písku a okolí. Přijedeme za vámi například do následujících obcí: Milevsko, Milovice, Protivín, Bořice, Těšínov, Semice, Smrikovice, Kakovice, Plíškovice, Malešice nebo Krč. Zavolat nás můžete i do dalších obcí v okrese Písek.

Zámečnictví Paklíč – Písek volejte kdykoli na telefon 602 585 585. Pokud si chcete objednat běžnou zámečnickou službu (nepohotovostní), můžete využít také náš kontaktní kontaktní formulář nebo nám napište na info@paklic.cz.