Provozujeme NONSTOP zámečnickou pohotovost v celém okrese České Budějovice.

Zámečnictví Paklíč vám pomůže se všemi potíži se zámky a klíči. Zamčené dveře nebo zabouchnutý byt naši zámečnici otevřou již od 30 minut od zavolání.

Zámečníci Paklíč zajišťují i zabezpečování objektů, nechte si zabezpečit byt nebo chatu či chalupu! Nainstalujeme vám bezpečnostní kování, bezpečnostní zámky a vložky nebo dveřní závoru.

Na nic nečekejte a kontaktujte naší HOTLINE na čísle 602 585 585!

Máte akutní problém s klíči nebo zámkem? Zámečníci ze zámečnictví Paklíč tu jsou NONSTOP pro vás v celém okolí Českých Budějovic.

Ať už potřebujete otevřít zabouchnuté dveře, vyměnit zámkovou vložku nebo kování, servisní práce, obraťte se na naše zkušené zámečníky, kteří pracují rychle a za rozumnou cenu.

Zámečnictví Paklíč funguje jako zámečnická pohotovost pro České Budějovice, NONSTOP, takže pokud máte problém, obraťte se na náš dispečink ve dne, v noci a pomůžeme vám!

 

Zámečníci provádí pro České Budějovice tyto pohotovostní služby:

  • Otevírání zabouchnutých dveří
  • Otevírání zamčených aut (pro majitele vozidel)
  • Opravy zámků a dveří po vloupání
  • Výměny vložek, zámků a dveří
  • Umíme vyjmout z vložky zalomený klíč, aniž by došlo k poškození zámků či kování či otevřít zaseknutý zámek.

Kromě zámečnické pohotovosti provozujeme také ostatní servisní zámečnické práce jako je servis a instalace bezpečnostních dveří, návrh a instalace kvalitního zabezpečení pro komerční i soukromé objekty.

Provádíme instalace systému generálního a hlavního klíče, servis plastových oken a dveří, autozámečnictví a trezorový servis.

Jsme tu pro vás NONSTOP na telefonním čísle 602 585 585. Volejte kdykoliv! Paklíč, vaše záchrana v případech, kdy si nevíte rady se zámky a klíči.