Zámečnictví Paklíč – Náchod poskytuje veškeré zámečnické služby, zabývá se montáží bezpečnostních prvků, výměnou zámků, servisem a provozuje také zámečnickou pohotovost. NONSTOP zámečnictví Náchod můžete kontaktovat kdykoli. Naši zkušení zámečníci jsou k dispozici 24 hodin denně a dorazí k vám v rozmezí od 30 do 45 minut od zavolání, a to v závislosti na aktuální dopravní situaci

Zámečnická pohotovost Náchod

V rámci pohotovostních zámečnických služeb v Náchodě a jeho okolí (celý náchodský okres) si můžete objednat nejen následující služby:

  • otevírání zabouchnutých a zamčených dveří

  • otevírání automobilů všech značek

  • otevírání zaseknutých nebo jinak poškozených zámků

  • opravy a výměny zámků, vložek a dveří

  • montáže bezpečnostních zámků, vložek a kování

  • vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů z vložek a zámků

Zámečnické služby Náchod

Zámečníci Náchod poskytují veškeré zámečnické služby. Jsou profesionálové především v oblasti zabezpečení domácností, firem, kancelářských a rekreačních objektů. Pracujeme především s kvalitními a moderními bezpečnostními prvky. Provádíme například montáže bezpečnostních zámk (rozvorové, lištové, samozamykací…), bezpečnostních vložek (EVVA, GUARD), bezpečnostního kování, přídavných bezpečnostních zámků nebo bezpečnostních dveří.

Postaráme se také o bezpečnostní mříže a bezpečnostní fólie na okna. K dalším nepohotovostním službám našeho zámečnictví Náchod patří i realizace systémů generálního a hlavního klíč nebo komplexní trezorový servis (otevírání trezorů, opravy a výměny zámků, ale také prodej a výkup trezorů).

Kde působí zámečníci Náchod?

Nonstop zámečnickou pohotovost i další nepohotovostní zámečnické služby můžete pohodlně objednávat na telefonu  602 585 585. Využít můžete i kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz.

A kam všude za vámi přijedeme? Zámečnictví Náchod působí po celém regionu, mimo jiné také v těchto městech: Broumov, Červený Kostelec, Česká Skalice, Hronov, Jaroměř, Meziměstí, Nové Město nad Metují, Police nad Metují, Stárkov, Teplice nad Metují a v dalších.