Trápí vás zaseknutý zámek nebo dveře? Zabouchli jste si klíče od bytu či vašeho vozu? Zámečnictví Paklíč vyřeší vaše problémy profesionálně, rychle a za rozumné ceny. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 602 585 585!

Zámečnické pohotovostní služby

Provádíme nejen non-stop zámečnické služby:

  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Otevírání zaseknutých a poškozených zámků
  • Opravy dveří a zámků všech druhů a typů
  • Výměny zámků, vložek a dveřního kování
  • Montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů ze zámků

Nepohotovostní zámečnictví

Kromě nouzových služeb nabízíme opravy a výměny autozámků, trezorový servis, výkup trezorů, dílenské práce, servis lištových, rozvorových a jiných zámků nebo servis bezpečnostních a plastových dveří.

Zabezpečení nemovitostí

Dalším pilířem našich služeb je realizace zabezpečení v domácnostech, firmách a rekreačních objektech. Můžete se na nás obrátit ohledně montáže bezpečnostních dveří, zámků a vložek, ale také instalace elektronického přístupového systému, mříží a bezpečnostních fólií do oken (na objednávku).

Oblasti působnosti

Zámečnictví Paklíč provozuje své služby například ve městech a obcích Boskovice, Velké Opatovice, Letovice, Olešnice, Kunštát, Lysice, Běleč, Lomnice, Černá Hora, Doubravice nad Svitavou, Adamov, Křtiny a Jedovnice.

Potřebujete naši pomoc? Neváhejte nás kontaktovat také pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailem info@paklic.cz. Odpovíme vám co nejdříve.