Paklíč nabízí služby zámečnické pohotovosti a zabezpečování domácností i obchodních prostor v Pardubickém kraji!
Poskytujeme otevírání bytů, opravy po vloupání, výměny a montáže bezpečnostních dveří, vložek a zámků.
Mimo to provádíme i stavby systémů generálního a hlavního klíče a instalace bezpečnostních mříží a bezpečnostních okenních folií.
Vytočte naši HOTLINE 602 585 585 a objednejte si Paklíč!

Zámečnictví Paklíč působí na českém trhu už od roku 1992. Zručné a zkušené zámečníky si můžete objednat také po celém Pardubickém kraji. Kromě běžných zámečnických služeb a montáže bezpečnostních prvků provozujeme také nonstop zámečnickou pohotovost, kterou můžete 24 hodin denně objednávat na telefonu 602 585 585. Přijedeme co nejrychleji a vyřeším veškeré potíže se zámkem nebo dveřmi.

Zámečnická pohotovost Pardubický kraj

Zámečnickou pohotovost provozujeme nepřetržitě po celém Pardubickém kraji. Potřebujete například?

  • Otevřít  automobil všech značek a typů
  • Otevřít zaseknutý a poškozený zámek
  • Opravit dveře a zámky všech druhů a typů
  • Výměnit zámky, vložky a dveřní kování
  • Vyjmout zalomený klíč nebo jiný předmět ze zámku
  • Poskytujeme montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek

Další zámečnické služby

Kromě pohotovostního zámečnictví provádíme i další zámečnické práce. Patří mezi ně realizace systému generálního a hlavního klíče, sjednocení vložek na klíč, poskytujeme také komplexní trezorový servis (otevírání a opravy trezorů), výkup a prodej trezorů nebo opravy a výměny autozámků. Objednávat si můžete také servis nebo montáž bezpečnostních dveří, bezpečnostních zámků, vložek a kování.

Zámečníci v Pardubickém kraji

Kde všude zámečníci společnosti Paklíč působí? V Pardubickém kraji se jedná především o tato města: Chrudim, Pardubice, Svitavy. Zámečníky můžete zavolat i do dalších obcí Pardubického kraje. I když jste vaši obec ve výčtu nenašli, rádi za vámi přijdeme – stačí se jen domluvit na lince 602 585 585. K objednání nepohotovostních služeb využijte kontaktní formulář či e-mail info@paklic.cz.