Paklíč vám nabízí služby non-stop zámečnictví a zabezpečování vašich domovů i kanceláří, obchodů, chat a chalup po celém Ústeckém kraji!
Poskytujeme otevírání domů, opravy autozámků, výměny a montáže bezpečnostních kování a bezpečnostních dveří, zámků a vložek.
Dále provádíme i stavby systémů generálního a hlavního klíče a instalace bezpečnostních mříží a bezpečnostních okenních folií.
Zavolejte na naši HOTLINE 602 585 585 a objednejte si svého zámečníka!

Zámečnictví Paklíč působí v rámci celého Ústeckého kraje. Naše společnost vám nabízí veškeré pohotovostní zámečnické práce i další zámečnické služby. Nonstop zámečnickou pohotovost si můžete objednávat 24 hodin denně na lince 602 585 585. Naši kvalifikovaní pracovníci rychle, bezpečně a profesionálně vyřeší potíže se zabouchnutými dveřmi, zaseknutým zámkem nebo ztraceným klíčem.

Zámečnická pohotovost v Ústeckém kraji

V rámci celého Ústeckého kraje se na nás můžete obrátit v případě potřeby zámečnické pohotovosti. Poskytujeme například tyto služby.

  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Otevírání zaseknutých a poškozených zámků
  • Opravy dveří a zámků všech druhů a typů
  • Výměny zámků, vložek a dveřního kování
  • Montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů ze zámků

Oblasti působnosti zámečníků

Zámečnické služby si můžete objednat po celém Ústeckém kraji, a to v jakoukoli hodinu. Konkrétně zámečnictví Paklíč působí v těchto městech: Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice a Ústí nad Labem. Jezdíme také do ostatních měst a obcí Ústeckého kraje. Neváhejte nás kontaktovat na čísle 602 585 585. Pro nepohotovostní služby můžete využít také kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz.