Pro objednání služeb v Olomouckém kraji kontaktujte Zámečnictví Paklíč na čísle 602 585 585! S našimi kvalifikovanými zámečníky vás žádné zaseknuté nebo zabouchnuté dveře ani zámek nezastaví. Zámečnictví Paklíč se specializuje i na zabezpečení domů, bytů i komerčních nemovitostí.

 

Zámečnické práce

Kromě nouzového zámečnictví se společnost Paklíč zaměřuje i na běžné zámečnické služby jako kompletní servis a montáž trezorů, opravy a výměny autozámků, realizace systému generálního a hlavního klíče nebo sjednocení vložek na klíč. Mezi naše další činnosti patří servis lištových, rozvorových a jiných zámků nebo servis bezpečnostních a plastových dveří a další dílenské práce.

 

Zabezpečení majetku

Zámečníci Paklíč se specializují na zabezpečovací prvky a systémy pro zabezpečení bytů, domů nebo rekreačních objektů. Naistalujeme vám bezpečnostní dveře, bezpečnostní vložky a zámky, dveřní kování či bezpečnostní mříže a okenní fólie. Naši zámečníci jsou pravidelně proškolováni a seznamováni s technologickými novinkami v oblasti zabezpečovacích systémů.

Oblast působnosti

Zámečnictví Paklíč v Olomouckém kraji působí v těchto městech: Olomouc, Prostějov, Přerov, Jeseník a Šumperk. Poskytujeme zámečnické práce i v menších městech a obcích Olomouckého kraje.

Zámečnické práce provádíme již od roku 1992 a vždy se můžete spolehnout na rychle a precizně odvedenou práci za příjemné ceny. Potřebujete služby zámečníka? Využijte náš kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz. Co nejdříve se vám ozveme zpět.