Hledáte kvalitní zámečnický servis v okrese Jičín? Obraťte se na zámečníky ze zavedeného zámečnictví Paklíč, kteří působí v celém jičínském okrese. Provádíme NONSTOP zámečnické služby, jako je třeba pohotovostní výměna zámku. Kromě toho poskytujeme i běžný zámečnický servis nebo montáž bezpečnostních prvků.

Zámečnická pohotovost Jičín

V okrese Jičín poskytujeme NONSTOP zámečnickou pohotovost. Naše zámečníky můžete volat 24 hodin denně na telefonní číslo 602 585 585. Vždy se k zákazníkovi snažíme dojet co nejrychleji, většinou do 30 nebo 45 minut dle dopravní situace.

Co vše do zámečnické pohotovosti patří? Jde například o

  • Otevírání zamčených nebo zabouchnutých dveří

  • Otevírání automobilů všech značek a typů

  • Otevírání zaseknutých či rozbitých zámků

  • Výměny zámků, vložek a dveřního kování

  • Opravy dveří a zámků všech druhů a typů

  • Montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek

  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů ze zámků

Další zámečnické služby v okrese Jičín

Věnujeme se také zabezpečování domácností, nemovitostí, firem, kanceláří a rekreačních objektů. Montujeme bezpečnostní zámky (např. rozvorové, samozamykací, lištové a další zámky), bezpečnostní vložky předních značek (GUARD, EVVA), bezpečnostní dveřní kování, přídavné bezpečnostní zámky a dveře od renomovaných výrobců.

Kam zámečníci přijedou?

Zámečníci Paklíč poskytují své služby ve městě Jičín, v jeho okolí a v dalších obcích celého okresu. Obcí a měst, kam naši zámečníci dojedou, je hodně, jako příklad uvedeme jen některé – Hořice, Lázně Bělohrad, Kopidlno, Miletín, Nová Paka, Sobotka, Vysoké Veselí, Železnice.

Zámečnickou pohotovost volejte na linku 602 585 585. Kontaktovat nás můžete také pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailem info@paklic.cz.