Zámečnictví Paklíč – Ústí nad Orlicí je zde pro vás ve chvílích, kdy se bez zkušených zámečníků neobejdete. Zaseknutý zámek, zabouchnuté klíčky v autě nebo běžný servis dveří provádíme po celém okrese Ústí nad Orlicí. Naši zámečníci jsou profesionálové a pracují s moderními nástroji a kvalitními komponenty.

Zámečníci Ústí nad Orlicí

Naše zámečnictví poskytuje běžné zámečnické služby a provozuje také zámečnickou pohotovost, kterou si můžete snadno objednat na pohotovostní lince  602 585 585. Vždy se k vám snažíme dojet co nejrychleji podle dopravní situace. A jaké služby poskytujeme?

  • otevírání zabouchnutých, zamčených a zaseknutých dveří
  • otevírání aut všech značek
  • opravy po vloupání
  • výměny vložek, zámků a dveří
  • vyjmutí zalomených klíčů či jiných předmětů z vložek a zámků
  • otevírání poškozených a zaseknutých zámků

Zabezpečení nemovitostí Ústí nad Orlicí

Zámečnictví Paklíč patří k předním odborníkům na zabezpečování domů, bytů, firem, kanceláří, chat a chalup. Obrátit se na nás můžete v případě, že potřebujete namontovat bezpečnostní dveře, bezpečnostní zámky nebo kování. Pracujeme pouze se značkovými komponenty, práci provádíme precizně a poskytujeme také poradenství v oblasti zabezpečení.

Vedle montáže bezpečnostních prvků poskytujeme také další zámečnické práce. Realizujeme systém generálního (hlavního) klíče, provádíme sjednocení vložek na klíč, poskytujeme komplexní trezorový servis (výkup, prodej, otevírání a opravy trezor). Obrátit se na nás můžete i v oblasti opravy a výměny autozámků nebo servisu servis bezpečnostních a plastových dveří.

Působnost zámečnictví Ústí nad Orlicí

Zámečnické služby v okrese Ústí nad Orlicí provádíme v těchto městech a obcích: Brandýs nad Orlicí, Česká Třebová, Choceň, Lanškroun, Jablonné nad Orlicí, Králíky, Letohrad, Vysoké Mýto, Žamberk. Přijedeme za vámi i do dalších měst a obcí okresu.

Máte-li zájem o nepohotovostní služby, využijte také kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz