Zámečnictví Paklíč zajišťuje pohotovostní i běžné zámečnické práce po celém okrese Kolín. Naši zámečníci pracují nepřetržitě 7 dní v týdnů a přijedou za vámi v nejkratším možném čase.

 

Zámečnictví non-stop Kolín

Nouzové zámečnictví objednávejte na telefonním čísle 602 585 585. Mezi pohotovostní služby patří:

  • otevírání zabouchnutých, zamčených a zaseknutých dveří
  • otevírání aut všech značek
  • opravy po vloupání
  • výměny vložek, zámků a dveří
  • vyjmutí zalomených klíčů či jiných předmětů z vložek a zámků
  • otevírání poškozených nebo zaseknutých zámků

 

Zabezpečení nemovitostí

Dále se společnost Paklíč zabývá zabezpečováním domácností, nemovitostí a rekreačních objektů. Kromě pohotovostních služeb zajišťujeme také kompletní poradenství, instalaci a servis všech dostupných bezpečnostních prvků. Montujeme bezpečnostní dveře, zámky, kování, mříže, vložky atd. nejvyšší kvality jen od renomovaných výrobců.

 

Další zámečnické práce

Zámečnictví Paklíč poskytuje rychlé a kvalitní zámečnické práce v Kolíně a okolí a na českém trhu dlouhodobě řadí k těm nejlepším. Mezi prováděné nepohotovostní služby patří zejména sestavení systému generálního a hlavního klíče, sjednocení vložek na klíč, komplexní trezorový servis (otevírání a opravy trezorů) – výkup a prodej trezorů. A dále nabízíme opravy a výměny nefunkčních autozámků, servis bezpečnostních a plastových dveří atd.

 

Zámečníci Kolín přijedou

Zámečnické služby si lze objednat v celém okrese Kolín a v těchto městech a obcích: Pečky, Poříčany, Český Brod, Lipany, Plaňany, Velín, Kouřim, Kostelec nad Čer. Lesy, Jevany, Církvice, Zásmuky, Červ. Pečky, Týnec nad Labem, Velký Osek, Žiželice. Pokud jste ve výčtu měst a obcí nenašli právě tu vaši, neznamená to, že za vámi nepřijedeme.

 

Na trhu působíme od roku 1992 a naší prioritou vždy byly kvalitní servis, služby a ceny pro maximální spokojenost našich zákazníků. V případě zájmu o nepohotovostní služby využijte také kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz.