Naši zámečníci po celém Svitavsku provádějí zabezpečení domácností i komerčních objektů. Nabízíme instalace bezpečnostních dveří, bezpečnostních vložek, zámků a dalších zabezpečovacích prvků.
Provádíme i stavby systémů generálního a hlavního klíče, otevírání a opravy trezorů nebo opravy, výměny a přestavby autozámků a výrobu autoklíčů.

Potřebujete v okrese Svitavy otevřít dveře od vašeho bytu nebo domu či otevřít vaše auto? Naše zámečnictví vám může pomoci i zde!
Obraťte se na naší HOTLINE 602 585 585 a informujte se o čase dojezdu a případné ceně cestovného po okrese Svitavy.

Zámečnictví Paklíč – Svitavy poskytuje široké spektrum zámečnických služeb. Na trhu působíme už od roku 1992. Pracují u nás pouze zkušení a proškolení zámečníci. Používáme moderní technologie, pracujeme přesně, rychle a precizně. Provozujeme také zámečnickou pohotovost Svitavy a okolí.

Zámečnické služby Svitavy

Naše zámečnictví zajišťuje běžné i pohotovostní zámečnické práce po celém okrese Svitavy. Naši zámečníci pracují nonstop a většinu prací provádí ještě v den objednání. Jaké zámečnické služby poskytujeme?

  • otevírání zabouchnutých, zamčených a zaseknutých dveří
  • otevírání aut všech značek
  • opravy po vloupání
  • výměny vložek, zámků a dveří
  • vyjmutí zalomených klíčů či jiných předmětů z vložek a zámků
  • otevírání poškozených nebo zaseknutých zámků

Zabezpečení nemovitostí Svitavy

Zámečnictví Paklíč se v okrese Svitavy specializuje na zabezpečení nemovitostí – domů, rekreačních objektů i kanceláří. Zajišťujeme také kompletní poradenství, instalaci a servis všech moderních bezpečnostních prvků. Montujeme například bezpečnostní dveře, zámky, kování, mříže nebo vložky nejvyšší kvality jen od renomovaných výrobců.

Kromě toho se zabýváme i sestavením systému generálního a hlavního klíče, sjednocením vložek na klíč. Poskytujeme komplexní trezorový servis (otevírání a opravy trezorů), stejně jako výkup a prodej trezorů. Dále nabízíme opravy a výměny nefunkčních autozámků, servis bezpečnostních a plastových dveří.

Kam přijedou zámečníci Svitavy?

Zámečnické služby si lze objednat v celém okrese Svitavy. Například také a v těchto městech a obcích: Březová nad Svitavou, Bystré, Jevíčko, Moravská Třebová, Polička nebo Litomyšl.  Přijedeme za vámi i do obcí a měst, které jste ve výčtu nenašli.

V případě zájmu o nepohotovostní služby využijte také kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz.