Zámečnictví Paklíč existuje na českém trhu už od roku 1992 a postupně rozšiřuje svoji působnost po celé České republice, Královéhradecký kraj nevyjímaje. Zámečníci z naší společnosti si zakládají na kvalitní a precizně odvedené práci. Provozujeme zámečnickou pohotovost a poskytujeme veškeré zámečnické služby za rozumné ceny.

Zámečníci v Královéhradeckém kraji

V  Královéhradeckém kraji provádíme non-stop zámečnické služby, které můžete objednávat na lince 602 585 585, a to 24 hodin denně. S čím vám pomůžeme?

  • otevírání zabouchnutých, zamčených a zaseknutých dveří

  • otevírání aut všech značek

  • opravy po vloupání

  • výměny vložek, zámků a dveří

  • vyjmutí zalomených klíčů či jiných předmětů z vložek a zámků

  • otevírání poškozených a zaseknutých zámků

Na území Královéhradeckého kraje provádíme i další zámečnické práce. Jsou to například montáže bezpečnostních prvků, jako jsou bezpečnostní dveře, zámky nebo kování. Realizujeme opravy a výměny autozámků, stavby systému generálního a hlavního klíče nebo sjednocení vložek na klíč. Mezi naše další činnosti patří servis lištových, rozvorových a jiných zámků a další dílenské práce.

Zabezpečení majetku – zámečnictví

Zámečníci z naší firmy se specializují na zabezpečovací prvky a systémy pro zabezpečení bytů, domů nebo rekreačních objektů. Provádíme montáže bezpečnostních dveří, vložek, zámků, kování, ale také bezpečnostních mříží a okenních fólií. Naši zámečníci jsou pravidelně proškolováni a seznamováni s technologickými novinkami v oblasti zabezpečovacích systémů.

Kde zámečníci působí v Královéhradeckém kraji?

Zámečnické práce v Královéhradeckém kraji provádíme ve všech okresech, městech a obcích. Konkrétně jde o okresy Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov.

Neváhejte nás kontaktovat na čísle 602 585 585. Pro nepohotovostní služby můžete využít také kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz.