I v Českém Krumlově zámečnictví Paklíč provozuje zámečnickou pohotovost. Přijedeme kdykoliv po přivolání pomoci a zajistíme funkčnost vašich zámků a dveří. Kromě pohotovostních zámečnických prací instalujeme bezpečnostní zámky, dveře i kování, provádíme zabezpečení komerčních i soukromých objektů a servis všech typů zámků oken a dveří.

Máte zabouchnuté klíče a potřebujete se dostat dovnitř? Volejte NONSTOP 602 585 585 a my vám pomůžeme. Zámečnická pohotovost funguje i v Českém Krumlově. Náš zámečník k vám v co nejbližší době od hovoru přijede, otevře zabouchnuté dveře či vyřeší jiný problém se zámkem či klíčem. To vše kvalitně, diskrétně a za rozumnou cenu.

Co například zámečnická pohotovost Paklíč pro Český Krumlov nabízí?

  • Otevírání zabouchnutých dveří
  • Otevírání zabouchnutých aut
  • Opravy zámků a dveří
  • Řešení problému se zaseknutým nebo zalomeným klíčem
  • Výměny vložek, zámků a kování dveří

Kromě pohotovostních prací naši zámečníci pomohou se zabezpečením objektů (komerčních, soukromých), se servisem plastových oken a dveří. Provádíme instalace systému generálního a hlavního klíče, autozámečnictví a trezorový servis.

Vykupujeme a prodáváme také trezory a poskytujeme jejich servis. Neváhejte se proto na nás obrátit v jakékoli situaci, kdy potřebujete kvalitní zámečnické služby od zkušených, profesionální a rychlých zámečníků.

Máte problém, který by naši zámečníci byly schopni vyřešit? Volejte NONSTOP zámečnickou pohotovost Paklíč 602 585 585, která k vám dojede po celém Českém Krumlově.

Kam si můžete zavolat zámečníka?

Zámečnictví Paklíč v Českém Krumlově působí po celém okrese. Zkušeného zámečníka si tak můžete zavolat do jakékoli obce nebo městečka poblíž Českého Krumlova. Jmenovitě třeba v následujících obcích: Brloh, Kremže, Zlatá Koruna, Velečin, Benešov nad Černou, malonty, Dolní Dvořiště, Horní Dvořiště, Vyšší Brod, Loučovice, Frymburk, Lipno, Černá v Pošumaví, Horní Planá nebo Kyjov.

Pohotovost si můžete objednat rychle na telefonu 602 585 585. Pro objednání běžných zámečnických služeb prosíme, vyplňte kontaktní formulář nebo pošlete e-mail na info@paklic.cz.