Máte zabouchnuté auto nebo se vám zasekl zámek ve dveřích? Nezoufejte! Zámečníci z Paklíče zajišťují nepřetržitou zámečnickou pohotovost ve všech místech okresu Pardubice. Náš zámečník otevře Váš byt, dům nebo auto již do 40 minut od objednání.
Chcete zabezpečit Vaší nemovitost? Nabízíme zabezpečování bytů, domů, kancelářských a obchodních prostor a mnoha dalších. Naistalujeme  nové bezpečnostní dveře a vložky anebo paniková kování či bezpečnostní zámky!
Neztrácejte čas dalším hledáním a kontaktujte Paklíč nonstop zámečnictví na HOTLINE 602 585 585!

Ztratili jste klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Nemůžete odemknout svůj byt? Zavolejte zámečnickou pohotovost Pardubice. Dojedeme za vámi co nejrychleji. Naši zámečníci pracují 24 hodin denně, disponují moderním vybavením a svoji práci odvádějí kvalitně. Naše pohotovostní zámečnické služby objednávejte na lince 602 585 585.

Zámečnická pohotovost Pardubice

Zámečnictví Pardubice- Paklíč provozuje zámečnickou pohotovost. Kontaktujte ná v případě, že máte zájem o tyto služby:

  • Otevírání zaseknutých či rozbitých zámků
  • Otevírání zamčených nebo zabouchnutých dveří
  • Opravy dveří nebo zámků různých značek a druhů
  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Výměny zámků, vložek a dveřního kování
  • Montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek
  • Otevírání, opravy a servis trezorů
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů ze zámků

Další zámečnické služby v okrese Pardubice

Působíme po celém okrese Pardubice a kromě zámečnické pohotovosti poskytujeme celé portfolio zámečnických služeb. Specializujeme se například na zabezpečení bytů, domů, chat a chalup, ale také kanceláří a firemních objektů. Provádíme třeba instalaci mříží a bezpečnostních folií na okna. Používáme bezpečnostní prvky pouze od renomovaných výrobců. Zámečnictví Paklíč vám v Pardubicích nabízí i běžné zámečnické práce. Sestavujeme a sjednocujeme generální klíče, provádíme servis, otevírání a servis trezorů.

Kam přijedou zámečníci v Pardubicích?

Zámečníci Paklíč obsluhují celý pardubický okres. Konkrétně za vámi přijedou do těchto měst a obcí: Dašice, Horní Jelení, Chvaletice, Lázně Bohdaneč, Přelouč nebo Sezemice. I když jste svoji obec ve výčtu nenašli, volejte, přijedeme za vámi.

Zámečnickou pohotovost Pardubice můžete kontaktovat kdykoliv na telefonním čísle 602 585 585. Pro další zámečnické služby můžete využít také kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz.