Paklíč vám nabízí služby non-stop zámečnictví a zabezpečování domácností i obchodních prostor v Jihočeském kraji!
Poskytujeme otevírání bytů, opravy poškozených trezorových zámků, výměny a montáže bezpečnostních dveří, vložek a zámků.
Kromě toho provádíme i stavby systémů generálního a hlavního klíče a instalace bezpečnostních mříží a bezpečnostních okenních folií.
Obraťte se na naši HOTLINE 602 585 585 a objednejte si zámečnictví Paklíč!

Zámečnická pohotovost jižní Čechy

Provádíme NON-STOP zámečnické služby ve městech jihočeského kraje: zámečnictví České budějovice, zámečnictví Český Krumlov, zámečnictví Písek, zámečnictví Tábor.

Na zámečnictví Paklíč se NON-STOP můžete obracet, pokud nevíte, jak bezpečně:

  • Otevřít zabouchnuté dveře
  • Otevřít zabouchnuté auto
  • Opravit zámek po vloupání
  • Vyměnit vložku, zámek a dveře
  • Vyjmout z vložky zalomený klíč
  • Otevřít zaseknutý zámek

 

Zámečnické služby v jihočeském kraji:

Kromě nouzového otevírání zámků a dveří se společnost Paklíč věnuje i servisním pracem, jako je servis a montáž trezorů, opravy a výměny autozámků, realizace systému generálního klíče či zabezpečení nemovitostí (jak komerčních, tak soukromých).

Potřebujete servis lištových, rozvorových a jiných zámků nebo servis bezpečnostních a plastových dveří? Obraťte se na dispečink zámečnictví Paklíč 602 585 585.

 

Zabezpečení domu, bytu, firmy nebo chalupy jižní Čechy

Zámečníci ze společnosti Paklíč znají nejlepší způsoby, jak správně zabezpečit daný objekt a předejít tak nepříjemné situaci. Specializujeme se na zabezpečovací prvky pro zabezpečení bytů, domů nebo komerčních objektů. Provádíme instalace bezpečnostních dveří, bezpečnostní zámky a vložky jsou samozřejmostí! Naši zámečníci jsou pravidelně školení a díky tomu tak se snadno orientují v nových technologických postupech v zabezpečovacích systémech. S námi chráníte sebe i svůj majetek!

 

Zaujali vás naše služby? Potřebujete okamžitou pomoc? Volejte dispečink zámečnictví Paklíč +420 602 585 585, které provádí pohotovostní i nepohotovostní zámečnické práce v jihočeském kraji.