Zámečnictví Paklíč – Litoměřice poskytuje pohotovostní zámečnické služby stejně jako montáže zámků, bezpečnostních dveří nebo jejich servis. Obrátit se na nás můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Přijedeme vám na pomoc do 45 minut s ohledem na dopravní situaci. Zámečnickou pohotovost i další zámečnické služby si jednoduše objednáte na čísle 602 585 585.

Zámečnická pohotovost

Naše zámečnická pohotovost v Litoměřicích a okolí poskytuje veškeré zámečnické služby a servis. Konkrétně můžete využít třeba následující možnosti.

  • Otevírání zaseknutých či rozbitých zámků
  • Otevírání zamčených nebo zabouchnutých dveří
  • Opravy dveří nebo zámků různých značek a druhů
  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Výměny zámků, vložek a dveřního kování
  • Montáže bezpečnostních zámků, kování a vložek
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo jiných předmětů ze zámků

Všestranné zámečnictví Litoměřice

Kromě zámečnické pohotovosti jsme připraveni poskytnout vám komplexní zámečnické služby v celém litoměřickém okrese. Jedná se například o zabezpečení nemovitostí a majetku, jako je montáž bezpečnostních dveří, zámků, kování nebo systémů generálního klíče.

Zabýváme se i trezory, které vykupujeme, prodáváme nebo servisujeme. Neváhejte se proto na nás obrátit v jakékoli situaci, kdy potřebujete kvalitní zámečnické služby od zkušených a rychlých zámečníků.

Kam si můžete zavolat zámečníka?

Zámečnictví Paklíč působí po celém litoměřickém okrese. Zkušeného zámečníka si tak můžete zavolat do jakékoli obce nebo městečka poblíž Litoměřic. Jmenovitě třeba v následujících obcích: Bohušovice nad Ohří, Budyně nad Ohří, Hošťka, Libochovice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Štětí, Terezín, Třebenice nebo Úštěk. Přijedeme za vámi rádi i do dalších obcí.

Zámečnickou pohotovost v Litoměřicích si můžete objednat nepřetržitě na telefonu 602 585 585. Pro objednání běžných zámečnických služeb prosíme, vyplňte kontaktní formulář nebo pošlete e-mail na info@paklic.cz.