Zámečnictví Paklíč se specializuje v Olomouci a okolí především na zabezpečovací systémy pro osobní i firemní objekty. Na trhu jsme již od roku 1992 a naší největší prioritou je po celou dobu spokojenost zákazníka. Přijedeme rychle, práci odvedeme kvalitně a za rozumné ceny. Zámečníci Paklíč jsou ti praví profesionálové, volejte na 602 585 585!

Zabezpečení domácností Olomouc

Zámečnictví Paklíč vám pomůže z vašeho bytu, domu či chaty vytvořit nedobytnou pevnost pomocí nejmodernějších technologií. Naši zámečníci jsou pravidelně proškolováni a seznamováni s novinkami v oblasti zabezpečení nemovitostí.

Montujeme bezpečnostní zámky (např. rozvorové, samozamykací, lištové a další zámky), bezpečnostní vložky (montujeme špičkové vložky předních značek jako GUARD, EVVA), bezpečnostní dveřní kování, přídavné bezpečnostní zámky a dveře od renomovaných výrobců. Dále provádíme instalaci elektronických bezpečnostních systémů.

Otevírání, opravy a servis trezorů

Nabízíme veškerý servis týkající se trezorů a trezorových skříní, od trezorů historických až po moderní. Ztráta klíčů ani poškození trezoru zámečníky Paklíč nezastaví. Provádíme i preventivní prohlídky a údržbu, rekonstrukce historických trezorů a modernizace trezorů. Řešíte, co se starým trezorem nebo si potřebujete nějaký pořídit? Vykoupíme váš starý trezor a můžete si u nás objednat nový nebo odkoupit některý z nabídky repasovaných trezorů.

Oblasti působnosti

V Olomouci Zámečnictví Paklíč nabízí zámečnické práce například pro tato města a obce: Litovel, Šternberk, Uničov, Velká Bystřice, Hlubočky, Velký Týnec, Lutín, Svatý Kopeček, Velký Újezd, Dolany, Bohuňovice, Štěpánov, Slatinice, Náměšť na Hané, Senice na Hané, Slavětín, Bílá Hora, Bouzov, Jívová, Město Libavá, Střelice, Domašov nad Bystřicí.

Máte zájem o naše služby? Využijte náš kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz. Co nejdříve se vám ozveme zpět.