Když se vám zasekne zámek, ztratíte klíč nebo nemůžete odemknout auto, potřebujete zkušené zámečníky, kteří přijedou nejlépe ihned. Zámečnictví Paklíč – Hradec Králové poskytuje zámečnickou pohotovost 24 hodin denně. Volat můžete NONSTOP zkušené zámečníky, kteří pracují rychle, spolehlivě a precizně.

Pohotovostní zámečnictví Hradec Králové

Zámečnictví Paklíč poskytuje nouzové NONSTOP zámečnické služby na pohotovostní lince 602 585 585. Vždy se k zákazníkovi snažíme dojet co nejrychleji, většinou do 30 nebo 45 minut dle dopravní situace. A jaké služby můžete v rámci zámečnické pohotovosti objednávat v Hradci Králové a okolí?

  • otevírání zabouchnutých, zamčených a zaseknutých dveří

  • otevírání aut všech značek

  • opravy po vloupání

  • výměny vložek, zámků a dveří

  • vyjmutí zalomených klíčů či jiných předmětů z vložek a zámků

  • otevírání poškozených a zaseknutých zámků

Zámečnické služby Hradec Králové

Kromě zámečnické pohotovosti poskytujeme v okrese Hradec Králové také další zámečnické služby. Jde třeba o realizace generální a hlavního klíče, sjednocení vložek na klíč, provádíme komplexní trezorový servis, opravujeme a vyměňujeme autozámky, servisujeme plastové i bezpečnostní dveře. Objednat si můžete také zabezpečení majetku. Montujeme bezpečnostní dveře, zámky, kování a další prvky.

Zámečnictví Hradec Králové k vám přijede

Bydlíte jinde než v okresním městě Hradec Králové? Přijedeme za vámi i do dalších městeček a obcí královéhradeckého okresu. Jmenovitě třeba do následujících obcí: Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Nový Bydžov, Smiřice, Třebechovice pod Orebem a do dalších.

Naše zámečnictví Paklíč vám v okrese Hradec Králové nabízí špičkový servis a kvalitně odvedenou práci. Máte-li zájem o nepohotovostní služby, využijte také kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz nebo volejte 602 585 585.