Dům, byt nebo chatu, zabezpečíme až po  patu!

Věděli jste, že profesionální zámečnické vybavení si může koupit v našem státě koupit každý chytrý zlodějíček? Neexistuje žádná právní úprava na vlastnění tohoto typu nářadí, takže je skutečně důležité dbát na to, aby zabezpečení vašeho domova bylo opravdu odolné a kvalitní.

Funkční zabezpečení začíná u montáže bytelných dveří, bezpečnostní vložky a kování, ale pro opravdu nedobytnou domácnost se doporučuje spojit více zabezpečovacích prvků dohromady. Zámečníci ze zámečnictví Paklíč, které má pobočky po celé České republice, najdou a zrealizují ideální zabezpečení přímo pro váš dům, byt či chalupu.

Nezapomeňte také na servis zámků plastových oken a dveří. Pokud jsou zámky oken a plastových dveří špatně seřízeny, nezvaný host bude mít přístup mnohem snadnější!

A jaká jsou základní pravidla ochrany před zloději?

Zamykejte se, i když jste doma!

Již jsme slyšeli od našich klientů nespočet příběhů o tom, jak si mysleli, že jim přeci nebezpečí nehrozí, protože bydlí vysoko, protože nic cenného nemají, protože … A přece! Víte, jak tyto příběhy končí? Zloděj si přišel na své, klient se vzpamatovával ze ztráty odcizených věcí a zůstal se zničenými dveřmi,zámkem a hromadou nepříjemných pocitů. Této situaci se dá předejít poměrně snadno. Zamčený zámek se překonává vždy hůř než ten odemčený.

Nenechávejte otevřená okna, když nejste doma!

Otevřená “ventilačka” ve 3. patře? Pro šikovného zloděje žádný problém! Při odchodu z domu zkontrolujte důkladně, že máte zavřená všechna okna a balkonové dveře. Totéž platí při spánku.

Nenechávejte cennosti a klíče na viditelném místě!

V případě, že přeci jen k násilnému vniknutí dojde, zloděj většinou pracuje rychle. Nemá obvykle čas prohlížet zásuvky, skříňky, bere to, co je na očích. V mnoha případech  se náhradní klíče od automobilu, chalupy nachází přímo na poličky u dveří, cennosti u zrcadla v koupelně, atd… Chraňte svůj majetek a nechte si poradit od zkušených zámečníků ze zámečnictví Paklíč.

Dispečink se těší na vaše objednávky a dotazy na telefonním čísle +420 602 585 585 nebo nám napište!