Potřebujete zabezpečit váš dům či byt? Pak se obraťte na Paklíč! Provádíme zabezpečování všech objektů v celém okresu Chomutov. Namontujeme vám bezpečnostní zámky a vložky nebo bezpečnostní dveře nebo bezpečnostní mříže a mnoho dalšího! Kromě toho vám můžeme nabídnout stavby systémů generálního a hlavního klíče, výměny autozámků a výrobu autoklíčů nebo otevírání trezorů a výměny trezorových zámků.
Potřebujete v okrese Chomutov otevřít auto a nemůžete sehnat žádného zámečníka? Vytočte našíHOTLINE 602 585 585 a domluvte si příjezd zámečníka z Paklíče i do okresu Chomutov.

Zámečnictví Paklíč – Chomutov řeší jakékoli potíže se zámkem nebo dveřmi. Nemůžete odemknout? Ztratili jste klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Zavolejte v Chomutově nebo jeho okolí naše zkušené zámečníky. Zámečnická pohotovost je k dispozici 24 hodin denně na telefonním čísle 602 585 585. Objednávat můžete i nepohotovostní služby, jako je zabezpečení nemovitostí nebo montáže dveří či zámků.

Zámečnická pohotovost Chomutov

Zajišťujeme zámečnickou pohotovost v Chomutově a okolí. Na naše zkušené zámečníky se můžete obrátit 24 hodin denně. Zámečnickou pohotovost volejte na telefon 602 585 585. Objednat si můžete například tyto služby.

  • Otevírání zaseknutých nebo poškozených zámků
  • Otevírání zabouchnutých dveří všech druhů
  • Vyjmutí zalomených klíčů nebo různých předmětů ze zámků
  • Otevírání automobilů všech značek a typů
  • Pohotovostní výměna zámků, vložek nebo dveřního kování

Provádíme také další zámečnické služby v Chomutově a okolí. Jedná se třeba o zabezpečení dveří, montáže kvalitních bezpečnostních prvků, zámků, dveřního kování nebo vložek.

Působnost zámečnictví v Chomtově

Zámečnictví Paklíč působí v Chomutově i v okolních a obcích tohoto okresu. Zámečnickou pohotovost nebo další zámečnické služby si tak můžete objednat také například v těchto obcích: Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Loučná pod Klínovcem, Mašťov, Vejprty, Výsluní. Rádi za vámi přijedeme i do dalších obcí okresu Chomutov.

Veškeré zámečnické služby

Vedle zámečnické pohotovosti poskytujeme klasické zámečnické služby v Chomutově a okolí. Jedná se třeba o o trezorový servis včetně výkupu a prodeje trezorů. Poskytujeme i servis zámků, bezpečnostních nebo plastových dveří nebo provádíme montáž systému generálního klíče.

Zkušení zámečníci firmy Paklíč jsou připraveni vám pomoci co nejrychleji. Pro objednání nepohotovostních zámečnických služeb vyplňte kontaktní formulář nebo pošlete e-mail na info@paklic.cz.