Zámečnictví Paklíč působí na trhu přes 23 let a dodnes jsou naše priority stejné, a to co nejlepší služby a servis pro své zákazníky. Vždy za vámi přijedeme v co nejkratším čase a práci odvedeme za rozumné ceny.

Pohotovostní zámečnické služby

V rámci Jihomoravského kraje provádíme non-stop zámečnické služby na lince 602 585 585. Pomůžeme vám, když potřebujete:

  • otevírání zabouchnutých, zamčených a zaseknutých dveří
  • otevírání aut všech značek
  • opravy po vloupání
  • výměny vložek, zámků a dveří
  • vyjmutí zalomených klíčů či jiných předmětů z vložek a zámků
  • otevírání poškozených a zaseknutých zámků

Zámečnické práce

Kromě nouzového zámečnictví se společnost Paklíč zaměřuje i na běžné zámečnické služby jako kompletní servis a montáž trezorů, opravy a výměny autozámků, realizace systému generálního a hlavního klíče nebo sjednocení vložek na klíč. Mezi naše další činnosti patří servis lištových, rozvorových a jiných zámků nebo servis bezpečnostních a plastových dveří a další dílenské práce.

Zabezpečení majetku

Zámečníci Paklíč se specializují na zabezpečovací prvky a systémy pro zabezpečení bytů, domů nebo rekreačních objektů. Nainstalujeme vám bezpečnostní dveře, bezpečnostní vložky a zámky, dveřní kování či bezpečnostní mříže a okenní fólie. Naši zámečníci jsou pravidelně proškolováni a seznamováni s technologickými novinkami v oblasti zabezpečovacích systémů.

Oblasti působnosti v Jihomoravském kraji

Zámečnické práce v Jihomoravském kraji provádíme v okresech Blansko, Břeclav, Brno, Brno-venkov, Hodonín, Vyškov a Znojmo.

Máte zájem o naše služby? Využijte náš kontaktní formulář nebo e-mail info@paklic.cz nebo volejte 602 585 585.